Ostoskorisi on tyhjä

CABLES TO GO Cbl/30m LC/LC Dplx 50/125 10Gb LSZH Fbr

Etusivu / Kaapelit / CABLES TO GO Cbl/30m LC/LC Dplx 50/125 10Gb LSZH Fbr
Hinnat näkyvät vain verkkokauppaan kirjautuneille käyttäjille.
No image

CABLES TO GO Cbl/30m LC/LC Dplx 50/125 10Gb LSZH Fbr

Tuotekoodi:
85557
  • Tyyppi Fiber
  • Liitin 1 LC
  • Liitin 2 LC
Saatavilla arviolta 1.12.2020